تحقیق رفراکتومتر، پلامترو ساکاریمتر

تحقیق رفراکتومتر، پلامترو ساکاریمتر

بخشی از متن:
رفراکتمترهای آن لاین(روی خط) در صنعت قند بسیار کارساز هستند زیرا کنترل بریکس نمونه‌ها در زمان واقعی خود، در تولید بسیرا مهم می‌باشد. شرکت Atago co به زودی رفراکتومتر مدل PRM_85 مخصوص نصب در خط تولید را عرضه می‌کند که بسیرا کم در تحت تأثیر عوامل محدود کننده خارجی قرار گرفته و کار خود را که کنترل بریکس محصول در حال انتقال در خط تولدی است. در حد قال قبول، در محدوده‌های مورد عمل انجام می‌دهد.این دستگاه حتی بریکس نمونه‌هایی تا ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد رانیز اندازه‌گیری می‌کند.
این شرکت همچنی بریکس- مونیتور مدل CM 780 را عرضه کرده که در خط تولید نصب و به طور مداوم می تواند بریکس محصول در جریان را در گستره ۰-۷۸% اندازه گیری کند.
Bellingham+Stanley مشترکاً طراحی رفراکتومتر را در مدل RFM 300 به نحوی انجام داده‌اند، که در آن اخذ اطلاعات GLP و کالیبره کردن آن به وسیله نرم افزار مربوط به ثبت اطلاعات حائز اهمیت است.
رفراکتومترهای سری RFM 100 اکنون روی دستگاه RS.232 که با برخورداری از سریال وردودی‌های دو طرفه قادر به ارتباط با برخی تجهیزات که اطلاعات ورودی آنه اجزئی است، مانند ساکارمتیر ADS، چاپگر یا PC نصب شده‌اند.
یک دستگاه نوشتن ساده، بریکس، ضریب اصلاحیه درجه حرارت و دمای ابزار دقیق را نشان می‌دهد مرکز تحقیقات روداف Rudolph سازنده ابزارهای دقیق آنالیتیک ساخت رفراکتومترهای سری J 157 را اطلاع داده است.
این سری که کنترل دما را با LCD الکترونیک مجهز به تابلوی فلوئور سنت با کلیدی تماسی و صفحه نماتیش بسیرا مقاوم انجام می‌دهد، کالیبراسیون و کاربردی بسیار ساده و انعطاف پذیر دارد.
Autopol 880 یک ساکارمیتر بر پایه میکرو پروسسور است کهبوسیله این شرکت ساخته شده، این ساکاریمتر قادر است به وسیله دو طول موج جداگانه ۵۸۹ و  ۸۸۰ نانومتر، اندازه گیری کند. طول موج ۸۸۰ که نزدیک به طول موج مادون قرمز می‌باشد، می‌تواند شربتهای رنگی را مورد سنجش قرار دهد، کار آن مورد تأیید ICUMSA نیز قرار دارد. اتوپول ۸۸۰
(AUTOPOL) می‌تواند کوسیان، بریکس و پلاریزاسیون را به طور همزامن اندازه‌گیری کرده و نشان دهد.

مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته صنایع غذایی
حاوی فایل ورد قابل ویرایش


فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 52

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط