تحقیق تاریخچه آب و هوایی نمایشگاه ایالت آیوا

دانلود تحقیق تاریخچه آب و هوایی نمایشگاه ایالت آیوا
تاریخچه آب و هوایی نمایشگاه ایالت آیوا
نمایشگاه ایالت آیوا میزبان یکی از بزرگترین نمایشگاه باز در ایالت آیوا است جایی که مردم برای جشن هر ساله جمع می شوند. فعالیتهای وسیع خارج از ساختمان مردم را در معرض تجهیزات آب و هوایی قرار می دهد که آیوا دارد و با شرکت کنندگان نمایشگاه که حالا حدود ۱ میلیون نفر در سال هستند، آب و هوا به داشتن نقش مهم در تجربه بازدید کنندگان طی فصل نمایش گاه ادامه می دهد.
تاریخ این نمایشگاه معروف است و به ۱۵۰ سال پیش می رسد، ابتدا در Des Moines  . با این وجود قبل از ۱۸۸۰ ، محل های دیگری در طول ایالت ، اساساً در قسمت شرقی آیوا، خانه ای برای نمایشگاه در اختیار قرار می داد. نبود یادداشتهای کامل برای این محل ها مانعی ایجاد می کند وقتی سعی می کنیم برای نمایشگاه هواشناسی ایجاد کنیم.Des Moines  ، از طرف دیگر یادداشتهای آب و هوایی کامل دارد که به تاریخ ۱۸۷۸ بر می گردد و در نتیجه داده های لازم برای ایجاد هواشناسی برای نمایشگاه را در اختیارمان می گذارد . این داده های قبل از ۱۹۴۰ از محلی درمرکز شهر Des Moines نزدیک ساختمان دادگستری آمریکا بدست آمده است. بعد از این دوره و تا کنون ، داده ها از فرودگاه بین المللی Des Moines بدست آمده است. در حالیکه دماهای متفاوت میان این محل ها و محوطه نمایشگاه بتدریج حداقل خواهد بود، بارندگی می تواند در فاصله های کوتاه بطور وسیع تغییر کند. بنابراین مقادیر ارائه شده واقعاً نمایشگر آنچه در زمین نمایشگاه روی داده است نخواهد بود و گاهگاهی بطور چشمگیر متفاوت خواهد بود. نکته آخر ، نمایشگاه در ۱۹۹۸ یا از ۱۹۴۲ تا ۱۹۴۵ طی جنگ جهانی دوم بر پا نشده است. نه فقط نمایشگاه متوسط شما
رفتن به میانگین ها برای این نمایشگاه تا حدی دشوار است چون نمایشگاهها طی یک چارچوب زمانی خاص بر پا نشده است. در شروع این دوره ، اساساً قبل از ۱۹۰۰ ، نمایشگاه اکثراً در سپتامبر برگزار می شد. طی ۱۲۵ سال گذشته ، تاریخ نمایشگاه به ماههای اول سال جلو آمده و حالا حدوداً در میانه آگوست رسیده است. این تغییر طی ۳ هفته یقیناً تأثیراتی بر دمای تجربه شده طی نمایشگاه خواهد داشت. این بخاطر این حقیقت است که بطور طبیعی در اوایل سپتامبر حدود ۵ درجه خنک تر از اواسط اگوست است. این بطور قطع برای بعضی تمایلات بحساب می‌آید که در این مقاله مشاهده خواهد شد، با این وجود تلاشی برای داده های میانگین صورت نگرفته تا برای این تغییر در زمان بحساب آید.


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 12

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط