تحقیق جرائم جنسی

تحقیق جرائم جنسی

جرائم جنسی:
به عنوان یک بازپرس ممکن است که از شما بخواهند تا یک مورد تجاوز جنسی را که در MCM ذکر شده بازرسی کنید. همچنین ممکن است فعالیت‌های جنسی را که شامل موارد ذکر شده در UCMJ هستند را بدلایل امنیتی و یا خطر بی اعتباری ارتش موردبازجویی قرار دهید. این امکان وجود دارد که بازپرسی شما منجر به رسیدگی در دادگاه عالی شود. در همه موارد باید بازپرسی و بازجویی کاملی به عمل آورید.
بازرسی و تحقیق از شکایات مبنی بر تجاوز جنسی باید با احتیاط وبا سلیقه انجام شود بیشتر محاکم قضایی اجازه نمی دهند که از قربانی جنسی در ملاء عام بازجویی بعمل آیند این مساله بیشتر برای کودکان و زنان صادق است. جزئیات  حملات جنسی ممکن است که در جرائد منتشر شود ولی نباید تحقیقات خود را بر اساس  شایعاتی که معمولاً بعد از یک تجاوز جنسی زاییده می شود شروع کنید. ماده ۲-۱۹۵-AR نسبت به مسائل پیرامون افشاء این موارد هشدار می‌دهد.
وجود شکایات دروغ و اغراق آمیز در مورد تجاوزات جنسی یک امر عادی است.

فهرست مطالب:
۱- جرائم جنسی
۲- فهرست
۳- انواع مختلف تهاجمات و فعالیت
۴- خودفروشی، زنا، فحشاء، جاکشی
۵- هم جنس بازی
۶- لذت بردن از تماشای عمل جنسی
۷- اعمال منافی عفت
۸- هم خوابی با دختر بچه، لواط
۹- حمله‌های جنسی
۱۰- تجاوزات جنسی
۱۱- بررسی جرائم جنسی
۱۲- دریافت مدارک از قربانی
۱۳- دریافت مدارک از مظنون
۱۴- عکسبرداری
۱۵- قربانی
۱۶- مظنون
۱۷- بررسی صحنه جنایت
۱۸- مصاحبه با قربانی
۱۹- مصاحبه با بزرگسالان 
۲۰- مصاحبه با بچه‌ها

 

مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته حقوق
حاوی فایل ورد قابل ویرایش


فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 45

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط