تحقیق در مورد اتم و تاریخچه آن

به زبان ساده می توان گفت: کمترین و کوچکترین مقدار هر عنصر شیمیایی، اتم می باشد. هر آنچه اطراف خود می بینیم از انواع مختلف اتم ها ساخته شده است.

در این قسمت جهت شناخت بیشتر اتم و آشنایی با مفاهیم مرتبط با آن، سه تحقیق آورده ایم. تحقیق های مذکور جمعا دارای 25 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

تحقیق اول شامل 11 صفحه بوده و در آن توضیحات کاملی در مورد اتم و تاریخچه آن بیان شده است. همچنین در این تحقیق به اجزای مختلف اتم ( الکترون، پرتون، نوترون و هسته ) نیز پرداخته شده است.

تحقیق دوم شامل 7 صفحه بوده و عنوان آن، مدل اتمی رادرفورد و بورد می باشد. در ابتدای تحقیق هر یک از این مدل ها شرح داده شده و پس از آن، نقاط قوت و ضعف شان نیز بیان شده است.

تحقیق سوم شامل 7 صفحه بوده و در آن با بیان مثال های مختلف، مفهوم اوربیتال و آرایش الکترونیکی اتم ذکر شده است.

لازم به ذکر است: هر یک از این تحقیق ها، دارای عنوان بندی و کادر بوده و برای تهیه آن از عکس های مختلفی استفاده شده تا جذابیت مطالعه آن دو چندان گردد.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.