تحقیق در مورد مولکول و شکل آن

مولکول به کوچکترین واحدی از یک ماده گویند که از دو یا چند اتم تشکیل شده باشد. به عبارت دیگر کوچکترین واحد یک ماده خالص که دارای خواص شیمیایی یکسان با آن ماده باشد؛ مولکول گویند.

جهت آشنایی بیشتر با مولکول در این قسمت دو تحقیق آورده ایم. این تحقیق ها جمعا دارای 15 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

تحقیق اول شامل 8 صفحه بوده و در ابتدای آن مقدمه ای درباره مولکول بیان شده است. پس از آن به انواع مولکول، نسبت اتم ها در مولکول، اندازه هر مولکول، رقص مولکول ها، بوی مولکول ها، ایزومر، واحد فرمولی، ساختار مولکول، مولکول آب و … پرداخته شده است.

تحقیق دوم شامل 7 صفحه بوده و عنوان آن، شکل مولکول ها می باشد. در این تحقیق، ابتدا مقدمه ای در مورد شکل مولکول ها بیان شده و پس از آن تاثیر قلمرو الکترونیکی در تعیین شکل مولکول ها به طور کامل توضیح داده شده است.

در ادامه، هندسه مولکول ها ( خطی، سه ضلعی مسطح، چهار وجهی، سه ضلعی دو هرمی، هشت وجهی ) ذکر شده و زاویه های پیوندی در تعیین شکل مولکول ها نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

در تهیه و تنظیم هر یک از این تحقیق ها علاوه بر کادر کشی و عنوان بندی، از عکس های زیبا و مرتبط  با مباحث استفاده شده و جذابیت مطالعه آن ها را دو چندان کرده است.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط