تحقیق کامپیوتر

دانلود تحقیق کامپیوتر

مقدمه
تهاجمات و حملات کامپیوتری به طور متداول و هر روزه روی می‎دهد و با اتصال شده به اینترنت، کسی در سوی دیگر سعی خواهد نمود از روی کنجکاوی به داخل دستگاه شما سه، پنج یا دوازده بار در روز سرکشی نماید. هکرها بدون آگاهی با اتصالاتی که جلب توجه نماید، دستگاهتان را از نظر آسیب‎پذیری مورد بررسی قرار می‎دهند. اگر کامپیوتر در زمینه‎های بازرگانی و تجارت، آموزشی، امور عام‎المنفعه یا نظامی مورد استفاده قرار گیرد بیشتر مورد تهاجم و یورس هکرها قرار خواهد گرفت.
بسیاری از این حملات تنها برای یافتن نفوذی به سپر دفاعی کامپیوتر صورت می‎گیرد مابقی ؟؟؟ شکلهای پیچیده کامپیوتری می‎باشند، و با نگاه اجمالی به عناوین خبری می‎توان دید که تعداد آنها روبه افزایش می‎باشد. سالهای اخیر، بانکهای بسیاری از سوی هکرها کامپیوتری مورد تهاجم قرار گرفتند به طوری که هکرها توانسته‎اند به اطلاعات دسته‎بندی شده‎ای در مورد حسابهای مشتریان بانک‎ها دسترسی پیدا نمایند. هکرها شماره کارتهای اعتباری سایت‎های مالی و اعتباری می‎دزدند اغلب در مقابل اینکه اطلاعات کارت اعتباری مشتری را منتشر نکنند، از شرکت‎های تجاری الکترونیکی، بنگاه‎های خبری، و سایتهای داد و ستد الکترونیکی اخاذی می‎نمایند که اینکار باعث شده است که شرکتها درآمد مالی خود را از دست بدهند. هکرها در شرکت بزرگ کامپیوتری در بر ؟؟؟
در واقع دنیایی ایجاد نموده‎ایم که خود توانایی ضربه‎پذیری از طرف هکرها دارد. با اطمینان زیاد به کامپیوتر و جریان بسیار یافت شده در بیشتر سیستم‎ها، می‎توان گفت امروز دوران طلایی تهاجم کامپیوتری می‎باشد. جریانات جدید در تکنولوژی کامپیوتر هر روز در حال اکتشاف می‎باشند و به طور سریع از طریق شبکه‎های در حال گسترش زیرزمینی این جریانات جدید به اشتراک گذاشته می‎شوند. هکرها و قفل بازکن‎ها با استقرار یک کامپیوتر رومیزی در خانه‎هایشان می‎توانند کپی جزئیات بندی شده‎ای را از برنامه‎های کامپیوتری مورد استفاده سازمانهای دولتی، شرکتهای سهامی عام، یا نظامی به سرقت ببرند و در این جهت از همان سیستم‎های عامل، مسیرها و دیگر وسایل به عنوان هدف استفاده می‎نمایند. با جستجوی آسیب‎پذیری سیستم‎ها، هکرها می‎توانند از مهارتهایشان استفاده نمایند و روش‎های آسیب‎پذیری جدیدی را برای بهره‎بردرای کشف نمایند.


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 12

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط