تحقیق Google Earth

دانلود تحقیق Google Earth
گوگل ارت در واقع یک برنامه‌ی کاربردی است که بر روی صفحه‌ی Desktop کامپیوتر شما قرار می‌گیرد. و شما برای هر بار استفاده از این برنامه نیاز به وصل شدن به اینترنت دارید.
هر زمان که شما گوگل ارت را باز کنید این برنامه بطور اتوماتیک به سرورهای گوگل متصل می‌شود و از آن پس شما به حدود یک تریلیون بایت اطلاعات جغرافیایی، سیاسی و اجتماعی دسترسی خواهید داشت.
به عنوان مثال شما می‌توانید نمایی از یک شهر را با تمام خصوصیات و لایه های اطلاعاتی آن از جمله اطلاعاتی راجع به جمعیت، اطلاعات مکانی، آمارهای متعدد در زمینه‌های گوناگون و حتی آمار جرائم آن منطقه را در دسترس داشته باشید.
این لایه‌ها و تمام تکمه‌های راهنمای نقشه شامل زوم یا همان حرکت جلو و عقب عدسی بر روی نقشه ،کج کردن و یا دَوران نقشه، همگی در قاب گوگل ارت جاسازی شده است.
در حال حاضر نسخه‌ی عمومی نرم افزار گوگل ارت بدون هیچ‌گونه درج تبلیغات به شکل رایگان عرضه شده است است. البته این وضیت می‌تواند در آینده  تغییر کند یعنی احتمال دارد کمپانی گوگل تصمیم بگیرد نسخه‌ی رایگان نرم افزار گوگل ارت را هم به فروش برساند.
اما آنچه گوگل را تاکنون از این کار منصرف کرده است تعلیق آزمایش‌های گوگل ارت از اکتبر ۲۰۰۵ است ،به همین دلیل شرکت گوگل به همگی ما اجازه داده تا به رایگان نرم افزار آن را از سایت Earth.google.com  بدون مزاحمت  آگهی‌های بازرگانی دانلود کنیم.
اگر کامپیوتر شما با سیستم عامل ویندوز(متاسفانه گوگل ارت مکینتاش را ساپورت نمی‌کند) کار می‌کند و کمتر از ۵ سال سن دارد  یعنی اگر شما از یکی از نسخه‌های ویندوزMe ، ۲۰۰۰ ،XP و یا Vista استفاده می‌کنید نباید مشکلی از جهت پایگاه اطلاعات داده ها و یا دریافت اطلاعات بر روی سیستم خود داشته باشید.
پس بدون فوت وقت برنامه را روی کامپیوترتان اجرا کنید و بعد از گذشت زمانی اندک برای اتصال به سرورهای گوگل به تمام نقاط جهان بدون محدودیت دسترسی داشته باشید

تاریخچه Google Earth     
زمانی حق اشتراک گوگل ارت که”keyhole” نامیده می‌شد ۹۰ دلار بود. وقتی گوگل  keyhole را خریداری کرد چیزی حدود یک تریلیون بایت سوابق اطلاعاتی نقشه برداری دیجیتال را به “ارت” برد و شروع به ایجاد نسخه‌های پایه ای نرم افزاری نمود که بتوانند بصورت رایگان دانلود شوند. و اکنون در اختیار شما قرار گرفته است.
تصاویر نقشه های گوگل ارت از دو منبع ارسال و هدایت می شوند: ماهواره و هواپیما؛ گوگل اینگونه نقشه‌ها و دیگر اطلاعات نقشه برداری دیجیتالی را از منابعی چون TeleAtlas و EaetSat که هردو از پدیدآورندگان تصاویر و نقشه های هوایی و ماهواره‌ای هستند بدست می آورد.این تصاویر در اشکال دیجیتالی برای استفاده تجاری گرفته می شوند.
به دلیل اینکه این اطلاعات و داده ها از منابع مختلفی بدست می آیند ، جهت تحلیل تفاوت‌ها می‌توانند به راحتی مورد استفاده قرار گیرند. اینکه چرا بر روی برخی از مناطق کره زمین  موج هایی ظاهر شده است، حتی بر روی سطح برخی خیابان‌ها ، در حالی که دیگران بدون استفاده از این امکان برای تحلیل این نقاط ابهام، مشکلات  زیادی پیش رو دارند.


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 11

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط