طرح توجیهی تولید روغن سبوس برنج

طرح توجیهی تولید روغن سبوس برنج مراحل تولید روغن سبوس برنج مقاله کارآفرینی خط تولید روغن سبوس برنج در ایران خط تولید روغن سبوس برنج کارخانه تولید روغن سبوس برنج طرح توجیهی تولید روغن از سبوس برنج


تولید روغن سبوس برنج
دانلود طرح توجیهی تولید روغن سبوس برنج
مقدمه:
روغن سبوس برنج (Rice Bran Oil) محصولی شگفت‌انگیز است که از پوسته خارجی و قهوه‌ای رنگ برنج که متفاوت از شلتوک است تهیه می‌شود. تنها ۸ درصد از مقدار برنج آسیاب نشده را پوسته یا سبوس تشکیل می‌دهد، اما همین مقدار حاوی ۱۵ تا ۲۰ درصد روغن است. سایر اجزا تشکیل دهنده آن اسید اولئیک به مقدار ۴۰ تا ۵۰ درصد و ۲۹ تا ۴۰ درصد اسید اشباع شده می باشد که در جای خود بسیار با اهمیت هستند.
روغن سبوس برنج محصول جدیدی است که چند سالی است وارد بازار شده و در سبد غذایی خانوار جایگاه خود را کم کم پیدا کرده است. روغن سبوس برنج شامل دو نوع خام و خوراکی است. روغن سبوس برنج خام مهمترین روغن در صنایع صابون سازی است. این ماده توسط حرارت دادن سبوس تازه بدست می آید.
فهرست مطالب:
مقدمه
خصوصیات
خواص تغذیه ای روغن سبوس برنج
کاربردهای روغن سبوس برنج
روش و مراحل تولید
لیست تجهیزات و ماشین آلات
تجزیه و تحلیل هزینه ها جهت تولید ۵ تن روغن سبوس برنج در روز:
– سوله
– تعداد کارکنان
– زمین و ساختمان
– تجهیزات و ماشین آلات
– سرمایه ثابت
– سرمایه لازم برای یک ماه کار
– سرمایه لازم برای سه ماه کار
– جمع کل سرمایه
– هزینه تولید سالیانه
– دریافت سالیانه
– سود سالیانه
– میزان برگشت سرمایه (بازدهی)
– نقطه سر به سر

مناسب جهت استفاده در اجرای طرح کارآفرینی
مناسب ارائه دانشجویی
در قالب word و قابل ویرایش


فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 7

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.