طرح توجیهی معرق کاری

طرح توجیهی معرق کاری

توضیحات:
طرح توجیه فنی، مالی و اقتصادی (BP) طرح توجیهی معرق کاری با ظرفیت  ۵۰۰ تابلو که توسط کارشناسان متخصص نگارش و جمع آوری شده است.

مقدمه:
معرقکاری چوب، فلز، آلومینیوم، مس یا برنز نیست بلکه نوعی هنر دستی است که از اول کار تا پایان آن هنرمند خود نسبت به تهیه و ساخت آن اقدام می کند. معرقکاری نوعی هنر است که ابزار اولیه آن ساقه گندم می باشد و هنرمند با دستان هنرمندانه ای این خلقت زیبای خدائی را با ظرافت خاصی به شکلها و خطوط زیبایی طراحی و اجرا می کند.
توضیح: اول ساقه گندم را تهیه می کنیم، ساقه گندم را باکاتر از وسط بصورت طولی شیار میدهیم. در آب گذاشته تا مقداری خیس شود با دست شیار را باز میکنیم و بوسیله ات آنرا صاف میکنیم. آنها را کنار هم گذاشته و بر روی کاغذ چسبانده و در زیر دستگاه پرس قرار میدهیم. طرح را روی کاغذ پیاده کرده و بعد بوسیله کاتر برش میزنیم و طرح را در میاوریم و بر روی زمینه کار که از جنس (مخمل، ساطان یا طرح چرم) که از قبل بر روی تخته سه لائی یا هفت لائی آماده کردیم می چسبانیم و در پایان آن را قاب میگیریم شروع کار تا پایان آن ده مرحله دارد به ترتیب عبارتند از: چسباندن ساقه گندم بر روی کاغذ، صاف کردن ساقه گندم، آماده کردن ساقه گندم، تهیه مواد اولیه انبار، قابگیری، چسباندن طرح روی زمینه کار، برش طرح، کشیدن طرح زیر پرس قرار دادن آن.

فهرست مطالب:
خلاصه طرح
مقدمه 
توجیه اقتصادی طرح 
۱- سرمایه گذاری ثابت 
جمع کل سرمایه گذاری ثابت
۲- هزینه های جاری طرح
جدول هزینه های جاری طرح
جدول هزینه های ثابت ومتغیر تولید
سرمایه در گردش
جدول سرمایه گذاری
۳-  ظرفیت تولید
۴- متوسط قیمت فروش واحد
۵- فروش کل
۶- قیمت تمام شده هر واحد تولید
۷- محاسبه نقطه سربه سر
۸- میزان فروش در نقطه سربه سر
۹- سود ناویژه 
۱۰- محاسبه سود ویژه
۱۱- نرخ برگشت سرمایه
۱۲- دوره برگشت سرمایه

مناسب برای:
– اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری
– گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق مهر امام رضا
– ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده
– گرفتن مجوز های لازم از سازمان های دولتی و وزارت تعاون
– ایجاد کسب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی
– مناسب جهت اجرای طرح کارآفرینی و ارائه دانشجویی

 

مناسب جهت اجرای طرح کارآفرینی و ارائه دانشجویی
در قالب فایل PDF


فرمت فایل: pdf

تعداد صفحات: 15

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.