طرح درس و روش تدریس علوم سوم درس 8 جست‌ و‌ جو کنیم و بسازیم

طرح درس و روش تدریس علوم سوم درس 8 جست‌ و‌ جو کنیم و بسازیم
شاداب و با انرژی وارد کلاس می‌شویم و با نام و یاد خدا بعد از حضور و غیاب و احوال پرسی با دانش آموزان و بررسی تکالیف و ارزشیابی تشخیص درس را شروع می‌کنیم.

توجه دانش آموزان را به تصویر صفحه عنوانی جلب می‌کنیم. از آن‌ها می‌پرسیم در تصویر چه می‌بینید؟ هر کدام پاسخ‌های متفاوتی می‌دهند. آن‌ها را راهنمایی می‌کنیم. ممکن است طبق راهنمای تدریس درس قبل ساخت آن را به دانش آموزان یاد داده باشیم.

پس آن‌ها می‌توانند به راحتی آن را تشخیص دهند البته اگر آن را آموزش نداده باشیم دانش آموزان به راهنمایی زیادی نیاز دارند تا تصویر را تشخیص دهند. از جلسه قبل بچه‌ها را نسبت به موضوع آگاه می‌کنیم و از آن‌ها می‌خواهیم وسایل مورد نیاز را با خود بیاورند…

در این قسمت، طرح درس و روش تدریس درس مذکور به صورت یک فایل 5 صفحه ای آورده شده است. این فایل در دو قالب ورد و پی دی اف تهیه و تنظیم شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

اهداف درس:
✅ کاربرد ابزار را بدانند.
✅ با نحوه ساخت آینه آشنا شوند.
✅ با مواد دور ریختنی وسایل مورد نیاز خود را بسازند.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط