طرح درس و روش تدریس هدیه های آسمان سوم درس 15 همسفر ناشناس

طرح درس و روش تدریس هدیه های آسمان سوم درس 15 همسفر ناشناس
در روز چهارم شعبان، 38 سال پس از هجرت رسول گرامی اسلام(ص)  فرزندی پاک در مدینة النبی به دنیا آمد. نام او علی بود که بعدها به زین العابدین و سجاد مشهور گشت.

داستان متن درس را برای دانش آموزان بخوانید. خواندن متن درس با لحنی مناسب و رسا در میزان درک کودکان تأثیر فراوانی دارد. ساختار داستانی متن درس، امکان برقراری رابطه‌ای مناسب با کودکان و شروع یک گفت وگوی مؤثر با آنان را فراهم می‌آورد.

برای شروع تدریس، تصاویری از کارهای مختلف را در اختیار دانش آموزان بگذارید و از آنها بخواهید کارهایی که برای کمک به پدر و مادرشان می‌توانند انجام دهند را جدا کنند. از تعدادی از دانش آموزان بخواهید متن درس را در قالب نمایش اجرا کنند…

در این قسمت، طرح درس و روش تدریس درس مذکور به صورت یک فایل 9 صفحه ای آورده شده است. این فایل در دو قالب ورد و پی دی اف تهیه و تنظیم شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

اهداف درس:
✅ آشنایی با امام سجاد علیه السلام به عنوان امام چهارم شیعیان
✅ احساس علاقه به امام سجاد علیه السلام و اعمال و رفتار ایشان
✅ تلاش برای الگوگرفتن از زندگی و اخلاق و رفتار امام سجاد علیه السلام


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط