پاورپوینت تحلیل مرکز ملی سرطان شناسی برزیل

پاورپوینت تحلیل مرکز ملی سرطان شناسی برزیل

در این فایل مرکز ملی سرطان شناسی واقع در برزیل مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 12 اسلاید می باشد و برای رشته معماری تهیه شده است.
این مقاله چند منظوره با یک مرکز سرطان شناسی در مرکز آن باعث تعادل برنامه های کسب و کار اجتماعی می شود. در ابتدا پیش بینی شده بود که این مقاله یک بیمارستان خصوصی برای خدمت به بیماران باشد که مراقبت های با کیفیت ارائه کند. مطالعات امکان سنجی اولیه نشان داد که قیمت زمین فوق العاده بالا است ….
مقاله ای که براساس مشارکت میان بخش خصوصی و بخش دولتی بود. با این کار مقاله گسترش می یافت و تبدیل به یک مجتمع چند منظوره می شد که به طور مشترک متعلق به دولت و سرمایه گذاران خصوصی است. این مقاله شامل یک بیمارستان سرطانی ، پارکینگ، مسکن برای خانواده های کم در آمد و امکانات رفاهی از قبیل فروشگاه و.

فهرست مطالب

این فایل شامل بخش های زیر است
معمار
مکان
مساحت
معرفی مقاله
امکانات رفاهی
پلان طبقات
مقطع
و…


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 12

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط