پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی Itoi + مدرسه عمومی Ultimo

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی Itoi + مدرسه عمومی Ultimo

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه ابتدایی Itoi + مدرسه عمومی Ultimo در قالب پاورپوینت دارای 19 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی Itoi + مدرسه عمومی Ultimo
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی Ito
گروه طراحی مدرسه ابتدایی Itoi
مساحت
موقعیت مدرسه ابتدایی Itoi
معرفی پروژه
پلان طبقات مدرسه ابتدایی Itoi
نما
مقطع مدرسه ابتدایی Itoi
و…

مختصری از متن
این یک مدرسه ابتدایی کوچک است که تقریباً ده دانش آموز در هر کلاس دارد. ادغام با شهرهای همجوار منجر به ناپدید شدن نام سابق این شهر، آساهی شده است. با این حال، مدرسه قدمتی طولانی دارد و این پروژه با هدف نوسازی ساختمان مدرسه به عنوان نماد شهر برای نسل های آینده انجام شد. طراحی براساس این واقعیت صورت گرفته است که فعالیت های خارج از ساختمان مدرسه در مناطق سرد و برفی بسیار محدود است و بیشتر فعالیت ها باید در داخل خانه انجام شود.

نمونه موردی دوم
پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه عمومی Ultimo
گروه طراحی
مساحت مدرسه عمومی Ultimo
موقعیت
معرفی پروژه مدرسه عمومی Ultimo
پلان طبقات
و…

مختصری از متن
مدرسه جدید روش‌های آموزشی پیشرو در آموزش را از طریق فضاهای یادگیری انعطاف‌پذیر و ارتباطات قوی بین فضای داخلی و خارجی ترویج می‌کند. فضاهای چند منظوره دانش آموزان و معلمان را تشویق می کنند تا فرصت های آموزشی و یادگیری متنوع را کشف و کشف کنند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 19

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط