پاورپوینت تحلیل معماری هتل اسپا گلف

پاورپوینت تحلیل معماری هتل اسپا گلف

این پاورپوینت شامل تحلیل معماری هتل اسپا گلف اثر استودیو سنگراد در  قالب پاورپوینت و دارای 18  اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

گروه طراحی
مساحت هتل اسپا گلف
موقعیت
معرفی پروژه
پلان هتل اسپا گلف
نما
مقطع
و…

مختصری از متن:
هتل به عنوان بخشی از استراحتگاه اسپا و گلف سنت مارتین ساخته شده است. ساختمان در سمت شمال غربی تپه بین استخرهای بیرونی و زمین های گلف واقع شده است. بر روی دو بال تقسیم شده است که یک قسمت آن به سمت استخرهای بیرونی تفرجگاه در شمال غربی است، قسمت دیگر به زمین های گلف در شمال شرقی متصل است.

هر دو بال پراکنده به شکلی مونتاژ شده اند تا نماهای وسیعی را برای ارتفاعات جلویی فراهم کنند، هرچند در سمت داخلی، به سمت جنگل در جنوب، حیاطی نزدیک با استخر، پلاتو آفتابگیر و تراس به نظر می رسد. این حجم‌های خطی یک حیاط باز را تشکیل می‌دهد و از طریق صفحه‌های شیشه‌ای که کاملاً لعاب‌دار هستند و به فضای باغ زمستانی باز می‌شوند، نمایش فعالیت‌های عمومی طبقه همکف را به حداکثر می‌رساند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 18

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.