پاورپوینت آموزش علوم دوم دبستان درس 10 درون آشیانه ها

پاورپوینت آموزش علوم دوم دبستان درس 10 درون آشیانه ها
دانش آموزان در سال گذشته با غذاهای جانوران و رشد آنها آشنا شدند. در این درس آنان درباره نیاز جانوران به محلی برای زندگی، لانه سازی آنها و کارهایی که برای مراقبت از فرزندانشان انجام می‌دهند، گفتگو و اطلاعات جمع آوری می‌کنند.

به طور گروهی برای مورچه‌ها یک لانه موقت می‌سازند و لانه سازی آنها را مشاهده می‌کنند. درباره چگونگی ارتباط جانداران مثل اینکه خرگوش غذای عقاب است، اطلاعات جمع آوری می‌کنند.

در این قسمت، پاورپوینت نکات و سوالات درس مذکور(به همراه پاسخ آن) در 30 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

اهداف درس: در پایان این درس انتظار می‌رود دانش آموزان بتوانند…
✅ روش‌های جانوران برای مراقبت از فرزندانشان وتغییرات آنها در طول زندگی‌شان را بیان کنند.
✅ روش‌های جانوران برای مراقبت از فرزندانشان و تغییرات رشد جانوران مختلف را با هم مقایسه کنند.
✅ در مقایسه روش‌های جانوران در مراقبت از فرزندانشان و تغییرات آنها هنگام رشد به نقش محیط و جانداران دیگر در برطرف کردن نیاز‌های جانوران توجه کنند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط