پاورپوینت قانون داوری نمونه آنسیترال درسازش های تجاری بین المللی

دانلود پاورپوینت قانون داوری نمونه آنسیترال درسازش های تجاری بین المللی قانون داوری نمونه آنسیترال ۱۹۸۵ مقاله قانون نمونه داوری تجاری بین المللی آنسیترال قانون داوری نمونه آنسیترال قواعد داوری آنسیترال مقررات داوری آنسیترال متن قواعد داوری آنسیترال


پاورپوینت قانون داوری نمونه آنسیترال درسازش های تجاری بین المللی

دانلود پاورپوینت قانون داوری نمونه آنسیترال درسازش های تجاری بین المللی

بخشی از متن:
گرایش به حل وفصل اختلافات تجاری بین المللی از طریق سازش و میانجیگری در اواخر دهه ۱۹۷۰ ضرورت تنظیم مقررات متحدالشکلی را در خصوص شیوه و آیین سازش مسجل کرد. دراین جهت کمیسیون حقوق تجارت بین الملل سازمان ملل متحد (آنسیترال) (United Nations Commission on International Trade Law) مقررات سازش آنسیترال را تهیه کرد.
این مقررات در تاریخ چهارم دسامبر۱۹۸۰ طی قطعنامه ای مورد پذیرش مجمع عمومی سازمان ملل متحد قرار گرفت.بر این اساس افرادی که تمایل دارند اختلافات خود را از طریق سازش حل و فصل نمایند به جای این که شخصا مقررات ناظر بر سازش را تنظیم کنند می توانند از مقررات سازش آنسیترال استفاده کنند که به دقت شیوه و آیین سازش را مقرر نموده است و طرفین آزادند مقررات را با تغییراتی قبول یا برخی از آن را حذف کنند.
در سال ۱۹۹۸ تهیه مقررات متحدالشکل در خصوص سازش تجاری بین المللی در دستور کار آنسیترال قرار گرفت و بر این اساس در سال ۲۰۰۲ قانون نمونه سازش تجاری بین المللی به تصویب آنسیترال رسید.


راهنمای استفاده:
مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته مدیریت، حقوق، عبوم سیاسی و …
حاوی فایل پاورپوینت و قابل ویرایش


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 30

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط