پروپوزال بررسی ارتباط بین سرمایه اجتماعی با بهبود مدیریت استعداد

دانلود پروپوزال بررسی ارتباط بین سرمایه اجتماعی با بهبود مدیریت استعداد پروپوزال مدیریت استعداد پروپوزال سرمایه اجتماعی مقاله مدیریت پروپوزال آماده مدیریت


The relationship between social capital and improve talent management proposals

دانلود پروپوزال بررسی ارتباط بین سرمایه اجتماعی با بهبود مدیریت استعداد

این پروپوزال در سال ۱۳۹۲ تهیه شده است. 

بخشی از متن:
در اوایل سال ۱۹۷۷ مکنزی و شرکاء واژه جنگ برای استعداد را برای توصیف چالشهایی که کارفرمایان با آن مواجه اند تا کاندیدایی با مهارت بالا را پیدا کنند، مطرح نمودند. آنها اعتقاد داشتند که مدیران کمی این آمادگی را دارند تا نقش رهبری را درسازمان ها ایفا نمایند. بنابراین تمامی شرکتهای برای دستیابی به استعدادها، خود را درگیر رقابت با دیگران می یابند. از این رو کسب وکارها باید توانایی شناخت افراد با استعداد، ارائه آموزش لازم به آنها و حفظ و نگهداری کارکنان با ارزش برای بلندمدت را داشته باشند. مدیریت استعداد  دارای مزایای فراوانی است این مزایای هم در سطوح شرکت ها و هم انفرادی اثبات شده است. امروزه در واقع پیچیده شدن و رقابتی شدن محیط باعث شده است تا نقش منابع انسانی کاملاً دگرگون شود (کریمی و حسینی، ۱۳۸۹، ۵۲). به زبان ساده مدیریت استعداد، به سازمان اطمینان می دهد که افراد شایسته، با مهارتهای مناسب، در جایگاه مناسب شغلی در جهت دستیابی به هدف‌های مورد انتظار کسب و کار قرار دارند. به واقع مدیریت استعداد، شامل مجموعه کاملی از فرایندها برای شناسایی، بکار گیری و مدیریت افراد به منظور اجرای موفقیت آمیز استراتژی کسب و کار مورد نیاز سازمان است (تاج الدین، ۱۳۸۸، ۳۱). ….

عناوین بکار رفته در این پروپوزال عبارتند از:
بیان مسأله
اهمیت و ضرورت انجام تحقیق
مرور ادبیات و سوابق مربوطه
جنبه جدید بودن و نوآوری در تحقیق
اهداف تحقیق
سوالات تحقیق
فرضیه های تحقیق
تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی
روش تحقیق 
مدل مفهومی
روشهای جمع آوری اطلاعات
جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه
روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها
زمان بندی انجام تحقیق
فهرست منابع و مآخذ

راهنمای استفاده:
مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته مدیریت
در قالب word و قابل ویرایش


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 9

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط