گزارش کارآموزی صنایع غذایی، تولید بیسکوییت و آدامس (شرکت پارس مینو)

گزارش کارآموزی صنایع غذایی، تولید بیسکوییت و آدامس (شرکت پارس مینو)

تاریخچه کارخانه:
شرکت صنعتی پارس مینو در سال ۱۳۳۸ تاسیس و با ایجاد فضای کارخانجات خود در محل کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج در خلال ۴۹ سال حیات صنعتی و از ابتدای فعالیت نقش محوری و پیشتاز را در تولید انواع بیسکوییت، شکلات، ویفر، آدامس، فرآورده های حجیم شده غلات، پاستیل و پودر ژله داشته است و به منظور کنترل کیفیت تولیدات از همان ابتدا آزمایشگاه های مجهز غذایی را احداث و آزمون کلیه مواد مصرفی و محصولات تولیدی را با استفاده از متد های معتبر عهده دار بوده است و در سال ۱۳۷۹ به منظور دستیابی به فضای مطلوب تر و منطبق با استانداردهای خاص ساختمانی آزمایشگاه در محل مستقل و مناسب تری احداث گردید.
از نیمه سال ۱۳۷۹ در راستای سیاست گذاری جدید مدیریت بخش های مختلف پارس مینو بر اساس نوع فعالیت مجزا شد و به همین منوال نیز آزمایشگاه های غذایی از نظر سازمانی مستقل و زیر نظر مدیریت مرکزی پارس مینو با چارت جدید سازمانی به شرکت های  داخلی ارائه خدمات می نماید ،به منظور دستیابی به هدف افزایش کیفیت عملکرد نیز سعی در استقرار استاندارد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه شده است.

فهرست مطالب اصلی:
فصل اول    
مقدمه      
تاریخچه محصولات      
تاریخچه کارخانه    
ظرفیت تولید      
فصل دوم             
مواد اولیه مورد استفاده
کنترل کیفیت مواد اولیه
فصل سوم      
تجهیزات و ماشین آلات و نحوه قرار گیری آنها در           
خطوط مختلف تولید
سیستم شستشو و تصفیه فاضلاب
فصل چهارم
تجهیزات آزمایشگاهی
انواع مختلف آزمایشات       
استانداردها
فصل پنجم
نتیجه گیری           
انتقادات
پیشنهادات
فصل ششم    
منابع و مراجع

این فایل کاملا اصلاح  شده و شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد. (فایل قابل ویرایش است) 
تعداد صفحات : ۱۶۸

 

مناسب برای دانشجویان رشته های مهندسی صنایع غذایی، تکنولوژی مواد غذایی
در قالب فایل word و قابل ویرایش


فرمت فایل: word

تعداد صفحات: 168

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط