تحقیق انواع شنا و قوانین آن

دانلود تحقیق انواع شنا و قوانین آن دانلود تحقیق در مورد ورزش شنا مقاله مقاله دانلود تحقیق در مورد شنا دانلود تحقیق درباره شنا دانلود تحقیق در مورد رشته ورزشی شنا دانلود مقاله ورزش شنا دانلود مقاله در مورد شنا دانلود مقاله ورزشی شنا مقاله درباره ورزش شنا دانلود سرای دانلود مقاله در مورد ورزش شنا مقاله کامل ورزش شنا مقاله روانشناسی ورزش قوانین و مقررات ورزش شنا

Research variety of swimming and rules

بخشی از متن:
شنا، مهارت یا ورزش شناور ماندن و حرکت، درون آب است. شنا کردن به معنی حرکت انسان، حیوانات بدون هر گونه کمک خارجی درون آب می‌باشد. آموختن شنا، علاوه بر تقویت جسم، در مواقع اضطراری و افتادن ناگهانی درون آب، زندگی انسان را نجات خواهد داد. بسیاری از حیوانات، هنگام تولد و به طور غریزی، قادر به شنا کردن هستند؛ اما انسان باید شنا کردن را یاد بگیرد.
یادگیرندگان شنا، تمرین‌های خود را اغلب در استخرهای کم عمق و کناره دریاها شروع می‌کنند. آنها ابتدا شناور ماندن روی آب و سپس حرکت‌های پا را می‌آموزند و در پایان حرکت‌های دست را نیز یاد خواهند گرفت. برای شنا کردن آسان و روان، شناگران در مفاصل اصلیشان، به انعطاف‌پذیری مطلوبی نیاز دارند.
شناگران تازه کار باید چگونگی حرکت‌های هماهنگ دست با نفس کشیدن را تمرین کنند. شناگران، معمولاً یک یا چند شنا می‌آموزند.

فهرست مطالب:
ورزش شنا
تاریخچه
تاریخچه شنا در جهان
تاریخچه شنا در ایران
مشخصات استخر
تجهیزات
لباس
شنا
کلاه شنا
عینک شنا
شنای بچه‌ها
انواع شنا
انواع مسابقات
شنای استقامت
شنای مختلط
شنای آزاد
تغذیه
قوانین شنا در مسابقات
آزاد
کرال پشت
قورباغه
شنای پروانه
قوانین کلی


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 12

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.