ترجمه مقاله تاثیر سیاست شفاف سازی مبتنی بر آموزش و افشاگری

دانلود ترجمه فارسی مقاله رشته اقتصاد ترجمه مقاله تاثیر سیاست شفاف سازی مبتنی بر آموزش و افشاگری مقاله شفاف سازی مقاله اقتصادی انگلیسی با ترجمه فارسی مقاله اقتصادی با ترجمه مقاله ترجمه شده اقتصاد دانلود مقاله اقتصاد با ترجمه مقاله اقتصادی ترجمه شده مقاله اقتصادی با ترجمه فارسی مقاله اقتصادی انگلیسی با ترجمه مقاله اقتصادی انگلیسی با ترجمه فارسی

Transparency for governance The mechanisms and effectiveness of disclosure-based

 

شفاف سازی برای نظارت: مکانیسم ها و تاثیر سیاست شفاف سازی بر مبنای آموزش و افشاگری

چکیده ترجمه
زمانی که شفاف سازی به عنوان ابزاری برای نظارت پیرامون ما در سطح جهانی مورد استفاده قرار می گیرد- یعنی ترغیب افراد مورد نظر و آموزش  برای کاهش عملکردهای غیرمفید در پیرامون ما، می تواند از طریق افشاسازی یا آموزش بکارگرفته شود. سیاست شفاف سازی منجر به بهبود اطلاعاتی می گردد که عموم مردم در ارتباط با عملکرد افراد فعال موردنظر داشته در حالی که سیاست های آموزش محور به بهبود اطلاعاتی می پردازد که افراد فعال در مورد عملکردشان، دارند که این اطلاعات در مورد نتایج، پیشنهادات و هنجارهای اجتماعی می باشد. نیروهای اجتماعی و سیاسی مختلف این شرایط را ایجاد می کنند که چه نوع از سیاست های شفاف سازی مورد قبول می باشد. سیاست شفاف سازی بر مبنای افشاگری و آموزش تحت شرایط مختلف موثر بوده و از طریق مکانیسم های متفاوت فعالیت می کنند. که هر دو مورد اغلب موارد از طریق مکانیسم هایی فعالیت می کنند که به بازتاب ابزارهای منطقی حاصل از نتایج پرداخته و همچنین می توانند فعالیتی را از طریق مکانیسم هایی انجام دهند که به بازتاب منطق اصولی فرایند ارتباطی از طریق بالا بردن شرایط قانونی بر طبق به استانداردهای محیطی جهانی و مسئولیت های اجتماعی که افراد فعال در ارتباط با عملکردشان دارند، می پردازد. درک تفاوت در مکانیسم هایی که توسط آن سیاست های بر مبنای افشاسازی و آموزش فعالیت دارند نشان می دهد که متخصصان و محققان می بایست از پیش بینی هایی برای درک این موضوع استفاده کنند که چرا و چه زمانی چنین سیاست هایی کار می کنند.

کلیدواژه: شفاف سازی، افشاگری، قانونی بودن، پاسخگویی، اثربخشی

———————————————————————————————————

عنوان اصلی مقاله:  Transparency for governance The mechanisms and effectiveness of disclosure-based

ترجمه فارسی عنوان: شفاف سازی برای نظارت: مکانیسم ها و تاثیر سیاست شفاف سازی بر مبنای آموزش و افشاگری

تعداد صفحات انگلیسی: ۶ صفحه

تعداد صفحات ترجمه فارسی:  ۱۱  صفحه

قیمت ترجمه فارسی: ۱۷۰۰۰  تومان

 لینک دانلود رایگان نسخه انگلیسی مقاله: دانلود

برای خرید ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

 


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 11

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط