دانلود ترجمه مقاله حسابداری دولتی و گزارش گری دولتی why governmental accounting and financial

دانلود ترجمه فارسی مقاله انگلیسی لاتین حسابداری دولتی و گزارش گری دولتی دانلود رایگان مقاله حسابداری دولتی با ترجمه دانلود مقاله لاتین حسابداری دولتی با ترجمه دانلود مقاله حسابداری دولتی با ترجمه دانلود رایگان مقاله ترجمه شده حسابداری دولتی دانلود مقاله انگلیسی با ترجمه حسابداری دولتی ترجمه مقاله حسابداری دولتی مقاله حسابداری دولتی با ترجمه

why governmental accounting and financial

 

چرا حسابداری دولتی و گزارش گری دولتی جدا هستند وبایستی متفاوت باشند.

چکیده ترجمه

هر از گاهی ،این سوال مطرح می شود که چرا دولتهای ایالتی و محلی با اهداف عمومی (که در اینجا به آنها دولت گفته می شود )نمی توانند به راحتی از همان قوانینی که استاندارد های حسابداری برای شرکتهای تجاری در نظر گرفته است استفاده کنند. این مقاله ،توضیح می دهد که چرا دولتها نیازمند به استانداردهای جدا گانه است این مقاله همچنین برخی اختلافات بین استانداردهای دولتی که در طی بیست سال اخیر منتشر شده است را با همان استانداردهابرای شرکتها توضیح می دهد و همچنین توضیح می دهد که چرا فر آیند تنظیم استانداردها برای دولتها یک فرآیند در حال پیشرفت است .

—————————————————

عنوان اصلی مقاله: why governmental accounting and financial

ترجمه فارسی عنوان: چرا حسابداری دولتی و گزارش گری دولتی جدا هستند وبایستی متفاوت باشند.

تعداد صفحات انگلیسی:   34  صفحه

تعداد صفحات ترجمه فارسی: 31 صفحه

قیمت ترجمه فارسی:  9000 تومان

لینک دانلود رایگان نسخه انگلیسی مقاله: دانلود

برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

لینک خرید ترجمه فارسی


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 31

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط