دانلود مقاله سال نوآوری و شکوفایی

 

Original year of innovation and development

 

سال نوآوری و شکوفایی
فهرست مطالب
نامگذاری سال ۸۷ به سال نوآوری و شکوفایی توسط مقام رهبری
برنامه های آموزش و پرورش در سال نوآوری و شکوفایی
به مناسبت سال نوآوری و شکوفایی دستور تشکیل کمیسیونهای سال نوآوری و شکوفایی در دانشگاه تهران صادر شد
سال نوآوری فرصتی برای بانوان
ادبیات ملی باید در سال “نوآوری و شکوفایی” تغییر کند
ابزار تحقق نوآوری و شکوفایی استفاده از روشهای نو و افراد فرهیخته است
مهمترین عرصه برای نوآوری و شکوفایی اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی است
نامگذاری سال ۸۷ به سال نوآوری و شکوفایی توسط مقام رهبری
رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۸۷ این سال را سال نوآوری و شکوفایی نامیدند.
به گزارش «فردا» و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به عید سه گانه در طلیعه بهار امسال، میلاد نبی مکرم اسلام (ص) و حضرت امام صادق (ع) و عید نوروز را به آحاد ملت ایران و همه ملتهایی که عید نوروز را گرامی می دارند، تبریک گفتند و با اشاره به چشم اندازها و امیدهای بسیار روشن در سال ۱۳۸۷، افزودند : امسال نظام مقدس جمهوری اسلامی سی سالگی خود را که در راه دفاع از استقلال و عزت ملی و حرکت به سمت اعتلای علمی و عملی گذشت پشت سر می گذارد که همه این تلاشها در تاریخ ملت ایران برجسته و ماندگار خواهد ماند.
ایشان با اشاره به آغاز فعالیت مجلسی تازه نفس در سال جاری و همچنین فعالیت دولتی خدمتگزار، پرتلاش و خستگی ناپذیر، همکاری و برنامه ریزی این دو قوه را زمینه ساز انجام کارهای بزرگ دانستند و تأکید کردند : ما نمی توانیم آرام و معمولی حرکت کنیم، بلکه باید با تلاشی مضاعف، جدی تر و با نهایت شتاب اما حساب شده، منظم و منضبط به جلو برویم و در عرصه داخلی و همچنین عرصه پیچیده بین المللی از تمام ظرفیت ها برای دست یابی به پیشرفتهای بزرگ استفاده کنیم………..


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 30

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط