پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی و متوسطه El Huabo اثر Semillas

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه ابتدایی و متوسطه El Huabo اثر Semillas

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه ابتدایی و متوسطه El Huabo اثر Semillas  قالب پاورپوینت و دارای 14 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
مساحت مدرسه ابتدایی و متوسطه El Huabo اثر Semillas
موقعیت
معرفی پروژه مدرسه ابتدایی و متوسطه El Huabo اثر Semillas
پلان
نما مدرسه ابتدایی و متوسطه El Huabo اثر Semillas
مقطع
و…

مختصری از متن:
این پروژه در جنگل شمال پرو، هم مرز با اکوادور واقع شده است و شامل بازسازی یک مدرسه ابتدایی و متوسطه است که بیش از 150 دانش آموز از منطقه روستایی در استان سان ایگناسیو را می پذیرد. این مدرسه در سال 1973 توسط جامعه تاسیس شد.

اولین کلاس های درس از چوب و خشت به لطف کار والدینی ساخته شد که سال به سال زیرساخت ها را با وسایلی که در دست داشتند بهبود می بخشند. این مدرسه در طول سال ها متحمل چندین زلزله شد و در سال 2019 بدون امکان بازسازی تحت دستور تخریب قرار گرفت. اینگونه بود که پروژه مدرسه ابتدایی و متوسطه جدید برای روستای کوچک ال هوابو متولد شد، پروژه ای که از سال 2019 تا 2022 انجام شد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 14

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط