مقاله مشارکت فناوری اطلاعات در کارآفرینی

دانلود مقاله مشارکت فناوری اطلاعات در کارآفرینی نقش فناوری اطلاعات در کارآفرینی کارآفرینی در بستر فناوری اطلاعات کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در کارآفرینی نقش فناوری اطلاعات در توسعه کارآفرینی همایش مدیریت کارآفرینی در فناوری اطلاعات کاربرد فناوری اطلاعات در کارآفرینی ویژگی های موثر فناوری اطلاعات در کارآفرینی مقاله نقش فناوری اطلاعات در کارآفرینی

IT Partnership in Entrepreneurship

 

موضوع مقاله : مشارکت فناوری اطلاعات در کارآفرینی

چکیده
در این مقاله به بررسی مشارکت فناوری اطلاعات در کارآفرینی و ایجاد فرصت‌های شغلی پرداخته شده است. در حقیقت فناوری اطلاعات به عنوان موتور محرکی در نظر گرفته شده است که ضمن به حرکت درآوردن چرخ‌های شغلی و استخدامی، سبب رشد و پویایی اقتصاد جامعه و ایجاد نوع جدیدی از اقتصاد می‌شود که اقتصاد دانش محور نامیده می‌شود. هدف از نگارش این مقاله مروری بر وضعیت فعلی در بازار کار فناوری اطلاعات و تأکید بر نقش کارگشای آن به عنوان یکی از راه حل‌های معضل بیکاری در جوامعی است که بخش عظیمی از جمعیت جوان آنها علیرغم برخورداری از استعداد و انرژی کافی، همچنان از مشکل بیکاری رنج می‌برند.

کلیدواژه : فناوری اطلاعات؛ کارآفرین؛ کارآفرینی؛ اقتصاد دانش محور؛ اشتغال زایی؛ اشتغال پیوسته


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 28

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط