پاورپوینت کایزن بهبود مستمر

دانلود پاورپوینت کایزن بهبود مستمر مقاله دانلود پاورپوینت کایزن تحقیق دانلود رایگان پاورپوینت کایزن پاورپوینت مدیریت کایزن پاورپوینت در مورد کایزن پاورپوینت هزینه یابی کایزن مقاله در مورد کایزن مقاله هزینه یابی کایزن مقاله انگلیسی هزینه یابی کایزن مقاله کایزن pdf دانلود رایگان مقاله کایزن مقاله مدیریت کایزن مقاله ای در مورد کایزن دانلود مقاله هزینه یابی کایزن تحقیق در مورد کایزن

PowerPoint kaizen continuous improvement

 

موضوع تحقیق: کایزن (بهبود مستمر)

راهبردها و راهکارهای سازمانی به مدیریت بهره وری
کایزن چیست ؟
کایزن ترکیبی دو کلمه ای از یک مفهوم ژاپنی است که تعریف آن تغییر به سمت بهتر شدن یا بهبود مستمر و تدریجی است. در واقع کایزن بر این فلسفه استوار است که برای ایجاد بهبود در سازمان ها لازم نیست به دنبال تغییرات انفجاری یا ناگهانی باشیم، بلکه هر نوع بهبود یا اصلاح به شرط آنکه پیوسته و مداوم باشد، ارتقای بهره وری را در سازمان ها به ارمغان خواهد آورد.


KAI+ ZEN= KAIZEN

معنی اصلی واژه کایزن ساده و گویاست: کایزن یعنی بهبود مستمر، بهبود مستمری که تمامی افراد یعنی مدیران کارکنان و کارگران را در بر می گیرد: فلسفه کایزن براین اصل استوار است که شیوه زندگی انسان شامل زندگی شغلی، زندگی اجتماعی و زندگی خانوادگی باید پیوسته و مداوم بهبود یابد. فرهنگ کایزن و تعامل آن در بین لایه ها و سازمانهای مختلف اجتماعی در ژاپن باعث شده است تا کارخانه به دانشگاه تبدیل شود و دانشگاه به کارخانه، کارگر از مدیر بیاموزد و مدیر از ایده های کارگر بهره مند گردد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 32

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط