تکنیک های والیبال همراه با پرسش و پاسخ و بازخورد مثبت و منفی

تکنیک های والیبال همراه با پرسش و پاسخ و بازخورد مثبت و منفی

تکنیک های والیبال همراه با پرسش و پاسخ و بازخورد مثبت و منفی
هدف کلی :
فراگیری و اجرای صحیح مهارت پنجه

اهداف رفتاری:
1-هدف شناختی: آشنایی با دانش مربوط به مهارت پنجه
2-هدف مهارتی: بهبود و توسعه توانایی در انجام مهارت پنجه
3-اهداف نگرشی: گرایش و توسعه مهارت پنجه

الف: با توجه به راهنمایی ارائه شده در کلاس درس تربیت بدنی
ب: سهی در اجرای صحیح مهارت پنجه
ج: تلاش در ارتقاء سطح مهارت پنجه

والیبال یا توپ و تور یک ورزش گروهی است که در آن بازیکنان در دو تیم شش نفره، در دو سوی توری قرار می‌گیرند و تلاش می‌کنند تا بر پایه قوانین بازی، توپ را از روی تور در زمین تیم مقابل فرود آورند. طول زمین والیبال ۱۸ متر و عرض آن ۹ است. هر تیم باید ۳ ست از ۵ ست بازی را ببرد تا بتواند پیروز شود.

والیبال یا توپ و تور در سال ۱۸۹۵ در ایالات متحده آمریکا و توسط ویلیام مورگان ابداع شد و به‌سرعت در همه کشورهای جهان فراگیر شد؛ به‌طوری‌که در بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۶۰ برای نخستین‌بار در برنامه بازی‌های المپیک قرار گرفت و امروزه در سراسر جهان بازی می‌شود. این رشته تقریباً برای تمام گروه‌های سنی مناسب است و وسایل بازی شامل توپ و تور است. امروزه بیش از ۸۰۰ میلیون بازیکن والیبال در سراسر جهان وجود دارند که ۴۶ میلیون تن از آنان از ایالات متحده آمریکا هستند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 24

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط