طرح درس و روش تدریس هدیه های آسمان دوم درس 9 اهل بیت پیامبر

طرح درس هدیه های آسمانی پایه دوم اهل بیت پیامبر
قصه درس مربوط به واقعه حدیث کساء است. واقعه‌ای که لازم نیست شما جزئیات آن را برای بچه‌ها توضیح دهید یا حتی به نام آن اشاره کنید. کافی است بدانند چنین اتفاقی رخ داده است و به میزان علاقه حضرت محمد(ص) به خانواده‌اش پی ببرند.

کساء به معنی پوشش است و از این جهت حدیث کساء به این نام معروف شده است که پیامبر عبای خود را به عنوان پوشش بر سر خود و اهل بیتش کشید.

عبارات پایانی درس دعاهای پیامبر در حق اهل بیت را خاطر نشان می‌سازد که نشان از محبت و علاقه ایشان نسبت به اهل بیت داشته و شأن و اهمیت ایشان را با توجه به عباراتی که پیامبر برای ایشان استفاده نموده است، روشن می‌سازد.

در این قسمت، طرح درس و روش تدریس درس مذکور به صورت یک فایل 7 صفحه ای آورده شده است. این فایل در دو قالب ورد و پی دی اف تهیه و تنظیم شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

اهداف درس:
✅ آشنایی با اهل بیت پیامبر اسلام(ص)
✅ تقویت احساس علاقه و محبت نسبت به اهل بیت پیامبر(ص)
✅ تلاش برای آشنایی بی شتر با اهل بیت پیامبر(ص)


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط