طرح درس و روش تدریس هدیه های آسمان سوم درس 5 روز دهم

طرح درس و روش تدریس هدیه های آسمان سوم درس 5 روز دهم
در طول تاريخ نهضت‌ها و انقلاب‌های بسياری به دست انسان‌ها صورت گرفته است که تنها آثار بعضی از آنها بر جای مانده است که از ميان آن، نهضت عاشورای حسينی نمود ويژه‌ای دارد. حماسه عاشورا شور انگيزترين حماسه تاريخ بشری است که نيرومندترين احساسات ميليون‌ها انسان را برانگيخته و از مرزهای جغرافيايی نيز درگذشته و قداست خويش را در ميان ساير اديان حفظ کرده است.

به جهت اهميت اين قيام مقدس، درس روز دهم به تبيين واقعه عاشورا به عنوان يکی از مهم ترين وقايع تاريخ اسلام می‌پردازد. در اين درس، ضمن تأکيد بر بزرگداشت قيام امام حسين (ع) و مراسم روز عاشورا، سعی شده تا با بيان ويژگی‌ها و خصايص دو گروه متخاصم، تصوير مناسبی از عظمت و رشادت امام حسين (ع) و يارانش و پستی و پليدی گروه مقابل را به دانش آموزان نشان دهد.

در این قسمت، طرح درس و روش تدریس درس مذکور به صورت یک فایل 8 صفحه ای آورده شده است. این فایل در دو قالب ورد و پی دی اف تهیه و تنظیم شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

اهداف درس:
✅ آشنايی با مراسم بزرگداشت قيام امام حسين (ع) و روز عاشورا
✅ اشتياق به شرکت در مراسم روز عاشورا
✅ مشارکت در برگزاری مراسم مربوط به شهادت امام حسين (ع) و ياران با وفايش


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.