طرح درس گرما و ماده، علوم چهارم

عنوان درس 5 کتاب علوم تجربی چهارم دبستان، گرما و ماده می باشد. در این درس دانش آموزان با مفهوم گرما و مطالب مرتبط با آن آشنا می شوند.

در این قسمت، دو طرح درس روزانه جهت تدریس درس گرما و ماده آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 6 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آنها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 3 صفحه بوده و در آن به موضوعات مختلفی از جمله ” مفهوم تب ، حس لامسه در تشخیص سردی یا گرمی ، دماسنج و انواع آن ، گرما موجب افزایش دما می شود و … ” پرداخته شده است.

طرح درس دوم هم، شامل 3 صفحه بوده و در آن به مباحث مختلفی از جمله ” گرما می تواند منتقل شود، همه مواد گرما را به خوبی انتقال نمی دهند ، مواد رسانا ، نارسانا و … ” پرداخته شده است.

در ابتدای هر یک از این طرح درس ها، اهداف در حیطه های مختلف در نظر گرفته شده و پس از آن توضیحات لازم برای قسمت های مختلف ( قبل از تدریس، حین تدریس و تکمیلی ) آورده شده است.

هر یک از این طرح درس ها را می توان برای یک جلسه آموزشی مورد استفاده قرار داد. (در صورت نیاز می توان تعداد جلسات را تغییر داد.)


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط