پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان حرفه ای صنعتی Gebze

پاورپوینت تحلیل معماری دبیرستان حرفه ای صنعتی Gebze

این فایل شامل تحلیل معماری دبیرستان حرفه ای صنعتی Gebze در قالب پاورپوینت دارای 16 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

شامل:
گروه طراحی دبیرستان حرفه ای صنعتی Gebze
مساحت
موقعیت دبیرستان حرفه ای صنعتی Gebze
پلان طبقات
نما دبیرستان حرفه ای صنعتی Gebze
مقطع
و…

مختصری از متن
دبیرستان حرفه ای صنعتی گبزه در سایتی واقع در حاشیه 150-200 متر. کمربند سبز طولانی در امتداد حاشیه شهری – جایی که هیچ عنصر دیگری از محیط ساخته شده قابل مشاهده نیست واقع است پروژه ساختمان توسط وزارت آموزش و پرورش در محدوده فضای خالی اختصاص داده شده برای آموزش متوسطه توسعه یافته است. هیچ سازه دیگری را نمی توان در مجاورت همان قطعه مشاهده کرد، به جز برخی از واحدهای مسکونی عمومی که مدت ها پیش ساخته شده اند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 16

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط