پاورپوینت ریاضی اول دبستان تم 23 شمردن با الگوهای 8 تایی شمردن رو به جلو و عقب

پاورپوینت ریاضی اول دبستان تم 23 شمردن با الگوهای 8 تایی شمردن رو به جلو و عقب
برای شروع کار، با استفاده از اشياء ملموس و دسته بندی کردن به دسته های 8 تايی شمارش 8 تا 8 تا را با دانش آموزان تمرين کنيد. تعداد افرادی که در تصوير صفحهٔ آغازين ديده می شوند را 8 تا 8 تا بشماريد. آيا باقی مانده می آورد؟

دانش آموزان برای انجام فعاليت اين صفحه ابتدا به کمک شکل 8 تا 8 تا شمردن را شروع کنند. سپس توجه آنها را به نحوهٔ رسم چوب خط ها که به سه رنگ است و پشت سرهم انجام شده، جلب کنيد. پس از اينکه دانش آموزان چو بخط ها را شمردند و عددها را به دست آوردند در صورتی که کلاس آمادگی داشت…

در این قسمت، پاورپوینت آموزش تم 23 با موضوع شمردن با الگوهای 8 تایی ، شمردن رو به جلو و عقب در 18 اسلاید آورده شده است. امکان ویرایش مطالب این پاورپوینت وجود دارد.

قابل ذکر است: در تهیه و تنظیم این پاورپوینت از تصاویر و افکت های خاصی استفاده شده و این امر باعث جذابیت دو چندان آن ها شده است.

اهداف درس: 
✅ شمارش ۸ تا ۸ تا به کمک شکل
✅ کامل کردن الگوی عددی شمارش ۸تا ۸تا با استفاده از جدول اعداد
✅ کشف الگو روی جدول اعداد ۱ تا ۱۰۰ که ۸تا ۸تا رنگ شده است.
✅ توانايی شمردن رو به جلو و رو به عقب ۵تايی با شروع های متفاوت


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.