پاورپوینت سبک معماری اصفهانی

دانلود پاورپوینت سبک معماری اصفهانی 44 اسلاید
پاورپوینت سبک معماری اصفهانی شامل 44 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:
درباره معماری ایرانی و به ویژه معماری ایرانی دوره صفویه، آن گونه که در محافل علمی موسوم است و آن گونه که اروپاییان دانش و بینش ایرانیان را به خواندن نوشتارهای خودشان در زمینه معماری تشویق می‌کنند، هیچ سخن پرقدرتی شنیده نشده است.آنچه در تدوین فضای معماری ایرانی، شکل دادن و مجهز کردن محور اصلی آمد و شد‌ها و توقف‌هاست، در دوران صفویه بار بصری بیشتری دارد. در این دوره شهرسازی ایران به استقبال قرینه ‌سازی می‌رود.

فهرست:
مقدمه
شهرسازی
ساخت‌ و سازه‌
الف‌)ایوان‌ فضای‌ احیاء شده ‌:
ب‌ ) تغییرات‌ در پلانها (ته‌ رنگها):
ج‌) تغییرات‌در پوششها و جای‌گذاری ‌پایه‌ها و دیوارها:
د ) گنبدها
آمودها (تزیینات‌ یا الحاقات‌ غیرسازه‌ای‌)
الف -کاشى‌ هفت‌ رنگ‌
ب-رنگ
ج‌ – نقش‌ بر دیوار
ه – آینه‌کاری‌ و گچ‌بری‌
و – آجرچینى‌ و آمودهای‌ چوبى‌
ه – آینه‌کاری‌ و گچ‌بری‌


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 44

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط