پرسشنامه راهکارهای توسعه گردشگری ورزشی

پرسشنامه راهکارهای توسعه گردشگری ورزشی (دانلود پرسشنامه استاندارد) در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۲ صفحه تهیه شده این پرسشنامه دارای ۲۹ سوال و روایی و پایایی، شیوه نمره گذاری، منبع و…. می باشد

پرسشنامه راهکارهای توسعه گردشگری ورزشی

پرسشنامه راهکارهای توسعه گردشگری ورزشی

هدف: ارزیابی عوامل موثر بر توسعه گردشگری ورزشی (نهادهای ورزشی، نهادهای گردشگری، پیگیری از طریق نهادهای دیگر و همکاری مشترک نهادهای و رزشی و گردشگری)
تعداد سوال: ۲۹
تعداد بعد: ۳
شیوه نمره گذاری: دارد
روایی و پایایی: دارد
منبع: دارد


منبع: نوبخت، فرزاد، اتقیاء، ناهید، امیری، مجتبی، قره خانی، حسن، اشرفی، نگار، (۱۳۹۲)، بررسی عوامل موثر در توسعه گردشگری ورزشی استان اردبیل و ارائه راهکارهای اجرائی، نشریه علمی – پژوهشی، فصلنامه علوم ورزش / سال ششم، شماره سیزدهم، بهار ۹۴، صص ۱۲۳-۱۰۳


این پرسشنامه به صورت ورد (docx) می باشد و تعداد صفحات آن ۲ صفحه آماده پرینت می باشد
چیزی که این پرسشنامه را متمایز کرده است آماده پرینت بودن پرسشنامه می باشد تا خریدار از خرید خود راضی باشد
پرسشنامه را با ورژن office2007 به بالا باز کنید


پرسشنامه راهکارهای توسعه گردشگری ورزشی به صورت فایل دانلودی می باشد شما بعد از پرداخت مبلغ مورد نظر می توانید در همان لحظه فایل را دریافت نمایید. در صورتی که به هر دلیلی موفق به پرداخت و یا دانلود نشدید از قسمت تماس با ما سایت، به ما اطلاع دهید تا در کمترین زمان ممکن به مشکلات شما رسیدگی کنیم.

هم اکنون پرسشنامه راهکارهای توسعه گردشگری ورزشی را سفارش و دانلود نمایید


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 2

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط