گزارش کارآموزی عمران، شرکت راه ساختمانی تحکیم سازه

گزارش کارآموزی عمران، شرکت راه ساختمانی تحکیم سازه

مقدمه:
این شرکت در زمینه راه سازی و ساختمان سازی مشغول به کار است که در این زمینه موفق به اخذ گریده از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان شده است. این شرکت در سال ۱۳۸۰ به نام یارادان تاسیس و با توجه به مشکلات از قبیل اخذ گرید شرکت در سال ۱۳۸۴ به نام شرکت تحکیم سازه تغییر نام داد ه شد و بر این اساس دارای سابقه ۵ سال در زمینه ساخت ساز می باشد سوابق اجرای شرکت عبارتند از: احداث ساختمان اداری و سرایداری مدیریت جهاد کشاورزی هیدج و احداث محوطه اداری مدیریت مذکور، احداث سوله دانشکده معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر، احداث سوله کارگاهی برق ۶ دانشگاه آزاد واحد ابهر، تعمیرات اساسی مدارس ابهر عبارتند از: اندیشه، ارشاد، سپهر، آیت الله خامنه ای، عفیفه خرمدره  و شهامت روستای فلج می باشد.

فهرست مطالب:
تشکر و قدردانی
مقدمه
فصل اول
مرحله اول تهیه زمین
مرحله دوم تهیه کروکی زمین
مرحله سوم تهیه نقشه
فصل دوم ساخت
آغاز بتن ریزی ستونها
فصل سوم
اعمال ضرایب
فصل چهارم
نقشه کشی با AUTO CAT

این فایل کاملا اصلاح  شده و شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد. (فایل قابل ویرایش است)
تعداد صفحات : ۲۵

 

مناسب برای دانشجویان رشته های مهندسی عمران
در قالب فایل word و قابل ویرایش


فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 25

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط