گزارش کارآموزی کارخانه نساجی نقشین یزد

گزارش کارآموزی کارخانه نساجی نقشین یزد (دانلود مقاله کارورزی رشته مهندسی نساجی) در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۱۰۳ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از عناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

گزارش کارآموزی کارخانه نساجی نقشین یزد

گزارش کارآموزی کارخانه نساجی نقشین یزد

چکیده:
در گزارش این کارآموزی سعی شده است تا قسمتهای مختلف کارخانه نقشین یزد مورد بحث و تجربه قرار گیرد و همچنین این کوشش به عمل آمده است تا از ابتدای تولید تا انتهای تولید محصول این کارخانه با معرفی قسمتهای مختلف، نحوه تولید و مشخصات مربوط به دستگاه و چگونگی عملکرد آنها و نهایتاً مراحل بسته بندی بخوبی شناسانده شود. در فصل های مجزاء در حد امکان این مطالب را جمع آوری کرده تا شما نیز یک دید اجمالی بر این فعالیتها داشته و از چگونگی بکارگیری صنعتهای مختلف بخصوص صنعت چاپ در این مکان اطلاع یابید در فصل های اول تا پنجم این مجموعه گزارش تئوری کارخانه نقشین یزد می باشد در فصل پنجم گزارش عملی و نمونه های مختلف تولید کارخانه به تحریر آمده. ضمناً نمونه هایی از فعالیتهای این کارخانه ضمیمه این گزارش گردیده تا این محصولات به صورت واضحتری برای خوانندگان قابل لمس و رؤیت باشد.

فهرست مطالب:
مقدمه     
فصل اول: ماشین آلات     
پالت کنی     
رول کنی     
پرز سوزی و آهارگیری     
مشخصات فنی دستگاه پرزسوزی و آهارگیری     
مرسریزاسیون     
ماشین هاسپل     
ماشین ژیگر     
دستگاه جت رنگرزی     
ماشین استیمر     
طرز کار دستگاه استیمر     
ماشین استنتر     
فصل دوم:شرح قسمتها و تأثیر عملیات مختلف انجام شده بر روی پارچه جهت آماده سازی  
پرز سوزی     
آهارگیری     
شستشو     
تاریخچه مرسریزاسیون     
پخت و سفیدگری     
رنگ سازی
رنگرزی     
خشک کن     
عریض کردن پارچه و افزدون مواد تکمیلی به پارچه     
تاریخ چاپ     
چاپ     
روشهای عملی چاپ     
عملیات چاپ     
بخار دادن     
غلظت دهنده ها     
معرفی مواد کمکی در چاپ     
روش ساخت شابلون     
شابلون سازی روتاری     
آماده سازی شابلون روتاری     
فصل سوم :کنترل کیفیت     
بسته بندی    
انبار     
منابع و مأخذ     

 

مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته مهندسی نساجی
در قالب فایل word و قابل ویرایش

تمام مقالات و مقاله و مقاله ها و پرسشنامه ها به صورت فایل دنلودی می باشند و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ همان لحظه قادر به دریافت فایل خواهید بود. این عملیات کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام می پذیرد.

جهت پرداخت مبلغ شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی، مبلغ  را پرداخت نمایید.


فرمت فایل: WORD

تعداد صفحات: 103

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.