گزارش کارآموزی کارخانه چوب و نئوپان

گزارش کارآموزی کارخانه چوب و نئوپان

مقدمه:
کارخانه نئوپان شموشک در کیلو متر ۱۵ جاده قدیم کردکوی- گرگان قرار گرفته که شامل دو واحد تولیدی با ماشین آلات مجزا می باشد.  واحد ۱ این کارخانه معروف به گرگان ۱ که تخته خرده چوب ضخیم تولید می کند در سال ۱۳۵۶ تاسیس و راه اندازی شد و نیز واحد ۲ این کارخانه (گرگان۲) در سال ۱۳۵۸ به منظورتولید بیشتر خرده چوب به بهره برداری رسیده است. ظرفیت اسمی تولید این کارخانه ۲۰۰ متر مکعب  تخته خرده چوب  در روز با ضخامت ۸ الی ۲۵ میلی متر در خط تولید واحد ۱ و نیز ۱۳۰ متر مکهب تخته خرده چوب با ضخامت ۴ الی ۸ میلی متر در واحد ۲ می باشد. این کارخانه در ۲۴ ساعت کار روزانه در ۳ شیفت ۸ ساعته و همکاری ۲۰۵ پرسنل  با تولید جمعا ۳۳۰ متر مکعب تخته خرده چوب نا همسان به طور مستمر به تولید انواع تخته خرده چوب در بعاد مختلف با توجه به درخواست خریداران پرداخته که قسمت قابل توجهی از نیاز مصرف کنندگان را برطرف می سازد.
در این کارخانه اقدامات همه جانبه ای در جهت آموزش و ارتقاء دانش تخصصی و بهره وری کارکنان معمول گردیده و هم اکنون شاخص های بهره وری در این شرکت در سطح بالا و قابل قبولی قرار دارد.  این شرکت با کسب آمادگی لازم و با استفاده از تجربه ۲۵ ساله در صنعت تخته خرده چوب به ارتقاء بیشتر کیفیت محصول و تحصیل سهم بیشتری در بازار می اندیشد و هدف از تولید مستمر این شرکت رضایت مشتریان و حضور در بازار های بین المللی و صادرات محصول است که در این راستا گامهای موثری برداشته است و محموله هایی از این شرکت به کشور های ازبکستان، ترکمنستان، قزاقستان،ترکیه و کشور های عربی همجوار با ایران صادر می شود.

فهرست مطالب:
مقدمه:
فصل اول: مواد مصرفی و تولیدی
۱-۱ خط تولید
۲-۱ یارد کارخانه
۳-۱ فرآیند تولید و مشخصات کلی ماشین آلات
۴-۱ نحوه تغذیه خرد کن استوانه ای 
۵-۱ تیغه دستگاه
۶-۱ اتاق تعویض و تیزکردن تیغه ها (سرویس دهی)
۷-۱ آسیاب 
۸-۱ سیلو های بعد از آسیاب
فصل دوم: فرآورده های تولید
۱-۲ چسب زنی و تهیه چسب
۲-۲ فرمر(Former) 
۳-۲ مرحله پرس 
فصل سوم: کنترل کیفیت
۱-۳ کناره و اندازه بری
۲-۳ تست کیفیت
منابع و ماخذ

 

 

مناسب جهت استفاده دانشجویان علمی کاربردی و فنی حرفه ای
در قالب فایل word و قابل ویرایش


فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 22

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط