گزارش کارآموزی کامپیوتر

گزارش کارآموزی کامپیوتر

معرفی محل کارآموزی:
شرکت همراه سیستم درگز مرکب از یک شرکت کامپیوتری و Isp خط E1 این شهرستان می باشد. این شرکت خصوصی بوده و وابسته به هیچ سازمان دیگری نمی باشد که مدیر عامل و صاحب آن جناب آقای مهندس آرش اقبالی می باشد. عموم کارهایی که در این شرکت صورت می گیرد بطور کلی کارهای کامپوتری من جمله طراحی ، آموزش، فروش وتعمیرکامپیوتروکلیه کارهای کامپیوتری دیگر میباشد.علاوه براین دارای کافی نت وگیم نت نیز می باشد. این شرکت مرکز Isp خط E1 شهرستان درگز نیز می باشد که شهرستان را تحت پوشش خود دارد.سرعت این خط Kb 128 می باشد که پرسرعت ترین خط دیتا درگز می باشد. به عنوان اولین شهرستان غیر مرکزی ایران می باشد که اینترانت تبیان درآن افتتحاح شده است. مسلما فروش اکانت و مابقی مسائل مربوطه نیز دراین شرکت به طبع Isp بودنش نیز صورت می گیرد.از دیگر کارهای متفرقه شرکت ایجاد شبکات اداری ،ارائه خدمات من جمله بانک cd وطراحی صفحات web ،طراحی های گرافیکی ،متنی و… نیز می باشد.

فهرست مطالب:
فصل اول: معرفی محل کارورزی 
فصل دوم: گزارشات هفتگی
فصل سوم : فعالیت های انجام شده ومسئولیت ها
زمینه های آموزش
فعالیت ها
مسئولیت ها 
فصل چهارم: مطالب آموخته شده
سخت افزار
اسمبل سیستم
انواع سخت افزار ها
ایجاد شبکه
نرم افزار
نرم افزار های کاربردی 
نرم افزار های شبکه
اینترنت
جستجو در اینترنت
کار با نرم افزار های اینترنتی
فصل پنجم: طرحها وپیشنهادها
فصل ششم: تلخ و شیرین

این فایل کاملا اصلاح  شده و شامل: صفحه نخست، فهرست مطالب و متن اصلی می باشد و با فرمت (word) در اختیار شما قرار می گیرد. (فایل قابل ویرایش است)    
تعداد صفحات : ۲۶

مناسب جهت استفاده دانشجویان رشته کامپیوتر
در قالب فایل word و قابل ویرایش


فرمت فایل: doc

تعداد صفحات: 26

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط