گزارش کار جامع آزمایشگاه مقاومت مصالح

گزارش کار جامع آزمایشگاه مقاومت مصالح

گزارش کار جامع آزمایشگاه مقاومت مصالح (دانلود مقاله رشته مکانیک و مواد و مکاترونیک) در قالب ورد و قابل ویرایش و در ۳۰ صفحه گرد آوری شده است. در زیر به مختصری از عناوین و چکیده آنچه شما در این فایل دریافت می کنید اشاره شده است.

بخشی از آزمایش سختی سنجی بر اساس راکول:
عنوان: آزمون سختی راکول
هدف: بررسی سختی مصالح با استفاده از آزمون سختی راکول
تئوری: دستگاه آزمایش سریع با خواندن مستفیم است. این روش برای آزمون های سریع مناسب است،در این آزمون عمق فرورفتگی اندازه گیری شده و مستقیما به وسیله عقربه روی صفحه مدرجی که به طور غیر مستقیم به ۱۰۰ قسمت تقسیم شده است.چندین مجموعه مقیاس سختی راکول وجود دارد زیرا چند فرورونده و چند نیروی استاندارد برای آزمایش به کار میروند.
فرورونده ها گلوله های فولادی سخت شده کروی با قطر های مختلف یا یک مخروط الماسی با زاویه ۱۲۰ میباشد.
مناسب برای دانشجویان مکانیک و مواد و مکاترونیک و ….
گزارش کار آزمایشگاه مقاومت مصالح در قالب فایلهای word به همراه فایل pdf

تمام مقالات و مقاله و مقاله ها و پرسشنامه ها به صورت فایل دنلودی می باشند و شما به محض پرداخت آنلاین مبلغ همان لحظه قادر به دریافت فایل خواهید بود. این عملیات کاملاً خودکار بوده و توسط سیستم انجام می پذیرد.

جهت پرداخت مبلغ شما به درگاه پرداخت یکی از بانک ها منتقل خواهید شد، برای پرداخت آنلاین از درگاه بانک این بانک ها، حتماً نیاز نیست که شما شماره کارت همان بانک را داشته باشید و بلکه شما میتوانید از طریق همه کارت های عضو شبکه بانکی، مبلغ  را پرداخت نمایید.


فرمت فایل: doc, docx, pdf

تعداد صفحات: 30

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط