تحقیق در مورد عدسی و انواع آن

عدسی قطعه ای شیشه ای و یا پلاستیکی شفاف است که نور هنگام عبور از آن می شکند. در ساخت عینک طبی، ذره بین، دوربین های عکاسی، تلسکوپ و میکروسکوپ از عدسی استفاده می شود.

جهت آشنایی بیشتر با عدسی ها و شناخت انواع آن، در این قسمت سه تحقیق آورده ایم. این تحقیق ها جمعا دارای 18 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

تحقیق اول شامل 3 صفحه بوده و در آن پس از بیان مقدمه ای در مورد عدسی ها، انواع عدسی و ویژگی هایشان توضیح داده شده است. همچنین در این تحقیق مرکز عدسی، کانون عدسی، فاصله کانونی ، محور اصلی و … تعریف شده است.

تحقیق دوم شامل 6 صفحه بوده و در آن به مبحث عدسی مقعر پرداخته ایم. هر آنچه لازم است در مورد عدسی مقعر و نمایش تصاویر در آن بدانید؛ در این تحقیق وجود دارد.

تحقیق سوم شامل 9 صفحه بوده و عنوان آن عدسی محدب می باشد. در این تحقیق توضیحات کاملی در مورد عدسی محدب و چگونگی تشکیل تصویر در آن ذکر شده است.

دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی می توانند از این تحقیق ها استفاده کرده و آن را به عنوان پروژه درسی یا تکلیف خارج از مدرسه، ارائه دهند.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.