تحقیق دماسنج ها و اندازه گیری دما

تحقیق دماسنج ها و اندازه گیری دما
امروزه در اکثر خانه ها، محل کار و حتی  اتومبیل ها دماسنج وجود دارد. در مورد دماسنج، دما و اندازه گیری آن پرسش های زیادی به ذهن خطور می کنند.

از جمله : آیا همه دماسنج ها مثل هم بوده و یا کارکرد یکسانی دارند ؟ دماسنج های هواشناسی چه شکلی هستند ؟ چگونه دانشمندان درجه حرارت خورشید را به دست می آورند؟ با چه دماسنجی می توان میزان حرارت آهن مذاب را به دست آورد؟

در این قسمت، تحقیقی با موضوع دماسنج ها و کاربردهای آن آورده ایم. با مطالعه این تحقیق، پاسخ خیلی از سوالاتتان در مورد دماسنج و اندازه گیری دما را خواهید یافت.

در تحقیق مذکور، با تاریخچه دماسنج آشنا شــده و به دماسنج های مختلف، کارکرد و کاربردشان پی خواهید برد.

این تحقیق  در 5 صفحه تهیه و تنظیم شده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد. دانش آموزان می توانند برای انجام پرژوه ها و تکالیف درسی از این تحقیق استفاده کنند.

قابل ذکر است: در این مجموعه علاوه بر تحقیق فوق، تحقیق دیگری با عنوان اندازه گیری دمای بدن ( در 3 صفحه و در دو قالب ورد و پی دی اف )، نیز وجود دارد.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط