طرح درس جشن میلاد، هدیه های آسمان دوم دبستان

عنوان درس 8 کتاب هدیه های آسمان پایه دوم دبستان، جشن میلاد می باشد. در این درس دانش آموزان با یکی از جشن های بزرگ مسلمانان –  تولد حضرت محمد (ص) – آشنا می شوند.

همچنین دانش آموزان پس از فراگیری این درس، نام پدر و مادر حضرت محمد(ص) را یاد گرفته و مفهوم امانت داری را درک خواهند کرد.

در این قسمت، سه طرح درس روزانه برای تدریس درس مذکور آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 14 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آنها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 4 صفحه، طرح درس دوم شامل 7 صفحه و طرح درس سوم شامل 3 صفحه می باشد. در هر یک از این طرح درس ها مراحل مختلفی ( قبل از تدریس ، حین تدریس و بعد از تدریس ) در نظر گرفته شده است.

توضیحات لازم برای هر مرحله به همراه فعالیت های که معلم یا دانش آموز در هر مرحله باید انجام دهند در طرح درس ها ذکر شده است.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط