طرح درس خرس کوچولو، فارسی دوم

عنوان فصل 3 کتاب فارسی پایه دوم دبستان، خرس کوچولو می باشد. در این درس دانش آموزان به شیوه قصه گویی با میکروب ها و راه مبارزه با آن ها آشنا می شوند.

در این قسمت، دو طرح درس روزانه جهت تدریس درس خرس کوچولو آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 7 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها توسط دیگران وجود دارد.

طرح درس اول شامل 3 صفحه بوده و در آن پس از تعیین اهداف، مطالب در سه مرحله ( مقدماتی، حین تدریس و تکمیلی ) تهیه و تنظیم شده است.

طرح درس دوم شامل 4 صفحه بوده و در آن به عناوین مختلفی از جمله اهداف، پیش دانسته ها، روش تدریس، مدل کلاس، برقراری ارتباط، ارزشیابی تشخیصی، ایجاد انگیزه، اجرای تدریس، ارزشیابی پایانی، جمع بندی و ارائه تکلیف پرداخته شده است.

توضیحات لازم برای هر یک از این عناوین به همراه فعالیت های که معلم و دانش آموز در هر مرحله باید انجام دهد در طرح درس ها لحاظ شده است.

لازم به ذکر است: علاوه بر طرح درس های فوق، فایل راهنما و روش تدریس این درس در 6 صفحه، نیز وجود دارد.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط