طرح درس روزانه پیش دبستانی

طرح درس روزانه پیش دبستانی
بهتر است مربیان پیش دبستانی جهت مدیریت کلاس از طرح درس روزانه استفاده کنند. طرح درس هایی که در آن، اهداف مختلف به دقت لحاظ شده باشد. استفاده از طرح درس مناسب، بازدهی کار را بیشتر خواهد کرد.

به عنوان نمونه در این قسمت سه طرح درس روزانه برای آموزش موضوعات مختلف در دوره پیش دبستانی آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 8 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 3 صفحه بوده و در آن، زندگی ماهی و اندام های حرکتی اش بیان شده است. در این طرح درس فعالیت های مختلفی برای مربی و دانش آموز در نظر گرفته شده است.

طرح درس دوم شامل 2 صفحه بوده و عنوان آن، میوه ها می باشد. در طرح درس مذکور پس از تعیین اهداف به سراغ روش تدریس، رفتار ورودی، ارزشیابی تشخیصی، ایجاد انگیزه، ارائه درس، جمع بندی، ارزشیابی پایانی و تعیین تکلیف رفته ایم.

طرح درس سوم شامل 3 صفحه بوده و به موضوع خوش اخلاقی و بد اخلاقی پرداخته است. در این طرح درس با کمک روش تدریس های مختلف ( ایفای نقش، پرسش و پاسخ، بحث گروهی و قصه گویی ) آموزش انجام می شود.

قابل ذکر است: در طرح درس های فوق، توضیحات لازم برای مراحل مختلف طرح درس به همراه فعالیت های که مربی یا کودک در حین آموزش باید انجام دهد ذکر شده است.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط