طرح درس سالانه علوم دوم دبستان

طرح درس سالانه علوم دوم دبستان
در این قسمت، طرح درسی سالانه از کتاب علوم تجربی پایه دوم دبستان آورده ایم. این طرح درس شامل 4 صفحه بوده و در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

در این طرح درس برای هر هفته، موضوع درس، صفحاتی که باید تدریس شود، اهداف، فعالیت های مقدماتی و فعالیت های تکمیلی در نظر گرفته شده است.

همچنین در آن برای جلسات مختلف، انجام آزمایش، دیدن فیلم، ارائه گزارش، تحقیق خارج از مدرسه، برگزاری جشنواره و … پیش بینی شده است.

کتاب علوم منبعی است برای معرفی فعالیت های یادگیری و آنچه در عمل باید انجام شود. بهتر است برای تدریس هر درس علوم، از رسانه های آموزشی مختلف استفاده شود.

در ارزشیابی علوم زمان خاصی وجود ندارد. تمام لحظه های کلاس علوم، زمان مناسبی برای مشاهده ی رفتار و عملکرد دانش آموز و سوق دادن او به سمت یادگیری بهتر است.

لازم به ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس فوق، فایل سوالات همه دروس کتاب علوم دوم با پاسخ ( در 11 صفحه و در دو قالب ورد و پی دی اف )، نیز وجود دارد.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.