طرح درس و روش تدریس هدیه های آسمان سوم درس 12 سخن آسمانی

طرح درس و روش تدریس هدیه های آسمان سوم درس 12 سخن آسمانی
قرآن در یکی از ظلمانی ترین دوره‌های زندگی بشر، یعنی در عصر جاهلیت، همچون مشعلی فروزان تابید تا انسان را از تاریکی‌های جهل و نادانی رها کند و در دریایی از رحمت و برکت و نور، غوطه ور سازد.

در درس سخن آسمانی تلاش شده تا دانش آموز ضمن آشنایی بیشتر با کتاب آسمانی خود و اینکه قرآن آن قدر زیباست که حتی سران و بزرگان کفار نمی‌توانستند از شنیدن آیات زیبای آن خودداری کنند، به خواندن و انس با قرآن به عنوان زمینه‌ای برای عمل به دستورات شفابخش آن، تمایل پیدا کند.

برای شروع تدریس، بهتر است ترتیبی داده شود که با تشریفات خاص قرآن وارد کلاس شود. مثلاً یکی از دانش آموزان با احترام کامل قرآن را در دست گرفته و وارد شود. سپس…

در این قسمت، طرح درس و روش تدریس درس مذکور به صورت یک فایل 10 صفحه ای آورده شده است. این فایل در دو قالب ورد و پی دی اف تهیه و تنظیم شده و امکان ویرایش آن وجود دارد.

اهداف درس:
✅ آشنایی با قرآن به عنوان کتاب آسمانی مسلمانان
✅ تمایل به خواندن قرآن و انس با آن
✅ آشنایی با پیام قرآنی


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط