طرح درس هوای سالم آب سالم، علوم دوم

عنوان درس 2 کتاب علوم تجربی پایه دوم دبستان، ” هوای سالم، آب سالم ” می باشد. در این درس دانش آموزان با هوای سالم و آب سالم و اثرات آن بر زندگی جانوران و گیاهان آشنا می شوند.

جهت تدریس درس مذکور، در این قسمت سه طرح درس روزانه آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 7 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و امکان ویرایش آن ها وجود دارد.

طرح درس اول شامل 3 صفحه بوده و در آن به مبحث آب رودخانه، آب سالم و آب آشامیدنی پرداخته شده است. در این طرح درس، فعالیت های مختلفی برای معلم و دانش آموز در نظر گرفته شده است.

طرح درس دوم شامل 2 صفحه بوده و مربوط به بخش آب سالم می باشد. در این طرح درس به اهداف، وسایل کمک آموزشی، روش تدریس، برقراری ارتباط، ارزشیابی تشخیصی، ایجاد انگیزه، اجرای تدریس، ارزشیابی پایانی، جمع بندی و ارائه تکلیف توجه شده است.

طرح درس سوم هم 2 صفحه بوده و مربوط به کل فصل می باشد. در این طرح درس، نکات آموزشی و فعالیت های که باید انجام شود به طور کامل شرح داده شده است.

قابل ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، فایل نقشه مفهومی درس ( در 1 صفحه ) و فایل سوالات درس به همراه پاسخ آن ( در 2 صفحه )، نیز وجود دارد.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط