طرح درس چه خبر (1) ، علوم پنجم

عنوان درس 6 کتاب علوم تجربی پایه پنجم دبستان، چه خبر؟ (1) ، می باشد. در این درس دانش آموزان با دو تا از اندام های حسی، یعنی چشم و گوش آشنا خواهند شد.

همچنین فراگیران به هماهنگی اعضای بدن در هنگام بازی پی برده و یاد می گیرند چگونه باید مراقب سلامت چشم و گوش باشند.

در این قسمت، دو طرح درس روزانه برای تدریس این درس آورده ایم. این طرح درس ها جمعا دارای 7 صفحه بوده و هر یک در دو قالب ورد و پی دی اف آورده شده و می توان آن ها را ویرایش کرد.

طرح درس اول شامل 3 صفحه بوده و در آن به مبحث دیدن ( اندام چشم ) پرداخته شده است. در این طرح درس سه مرحله ( مقدماتی، حین تدریس و تکمیلی ) در نظر گرفته شده است. توضیحات لازم برای هر مرحله در طرح درس ذکر شده است.

طرح درس دوم شامل 4 صفحه بوده و مطالب آن پیرامون اندام گوش ( حس شنیدن ) می باشد. در این طرح درس پس از تعیین اهداف و ایجاد انگیزه، تدریس درس انجام شده و بعد از آن مراحل پایانی انجام می گیرد.

لازم به ذکر است: در این مجموعه علاوه بر طرح درس های فوق، راهنما و روش تدریس این درس ( در 6 صفحه ) و نقشه مفهومی آن ( در 1 صفحه )، نیز وجود دارد.


فرمت فایل: WORD , PDF

تعداد صفحات:

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط