پاورپوینت تحلیل معماری تئاتر Encore Melaka

پاورپوینت تحلیل معماری تئاتر Encore Melaka

این فایل شامل تحلیل معماری تئاتر Encore Melaka در قالب پاورپوینت دارای 18 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد و این پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

شامل:
گروه طراحی تئاتر Encore Melaka
مساحت
موقعیت تئاتر Encore Melaka
معرفی پروژه
پلان
نما تئاتر Encore Melaka
مقطع
و..

مختصری از متن
The Straits of Melaka یازدهمین مجموعه Impression China و اولین مورد خارج از چین، Encore Melaka با شکوه در امتداد تنگه Melaka قرار دارد. این تئاتر با داشتن سالن 2000 نفری و 4 صحنه مسحورکننده، درهای خود را در ژوئیه 2018 به روی عموم مردم باز کرده است.

هدف طراح این بود که ساختمانی نمادین در کنار تنگه ملاکا داشته باشد، زیرا این یک مسیر تجاری تاریخی مهم بین شرق و غرب، و نفوذ آنها در بسیاری از مکان‌های میراثی که امروزه در Melaka باقی مانده است، آشکار است. این ساختمان همچنین نشان دهنده روابط تجاری طولانی مالزی با چین از دهه 1400 است.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 18

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط