پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه Binh Duong توسط Vo Trong Nghia

پاورپوینت تحلیل معماری مدرسه Binh Duong توسط Vo Trong Nghia

این فایل شامل تحلیل معماری مدرسه Binh Duong توسط Vo Trong Nghia در قالب پاورپوینت و دارای 18 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است. این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن  و در پایان پیش نمایشی از اسلایدها قرار داده شده است.

شامل:
گروه طراحی
موقعیت مدرسه Binh Duong  اثر  Vo Trong Nghia
معرفی پروژه
پلان مدرسه Binh Duong  اثر  Vo Trong Nghia
نما
مقطع
و…

مختصری از متن:
بالکن‌های قفس‌شده راهروهایی در فضای باز فراهم می‌کنند که در این مدرسه در ویتنام توسط معماران Vo Trong Nghia از نور شدید خورشید و باران‌های استوایی محافظت می‌شوند. لوورهای بتنی عمودی و صفحه‌های سوراخ‌دار نمای قفس‌مانندی را ایجاد می‌کنند که در حالی که نسیم راهروها را از نور مستقیم خورشید می‌پوشاند. کل مدرسه در یک ساختمان پنج طبقه قرار دارد تا دانش آموزان و معلمان را در فصل بارانی تابستان خشک نگه دارد.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 18

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط