پاورپوینت تحلیل معماری مرکز مراقبت روزانه برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر + مرکز درمان آلزایمر

پاورپوینت تحلیل معماری مرکز مراقبت روزانه برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر + مرکز درمان آلزایمر

این فایل شامل تحلیل معماری مرکز مراقبت روزانه برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر + مرکز درمان آلزایمر قالب پاورپوینت دارای 25 اسلاید قابل ویرایش می باشد. این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای درست شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد واین پاورپوینت برای دانشجویان رشته معماری کاربرد دارد.از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

شامل:
نمونه اول
پاورپوینت تحلیل معماری مرکز مراقبت روزانه برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر
گروه طراحی
مساحت مرکز مراقبت روزانه برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر
موقعیت
معرفی پروژه
پلان مرکز مراقبت روزانه برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر
نما
مقطع
و …

مختصری از متن
مرکز جدید مراقبت روزانه برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر در Benavente (اسپانیا) منطقه ایجاد شده است. با وجود رشد بیماری در سال های اخیر در برخی مناطق کشور، هنگام طراحی، هیچ طرح اثبات شده ای برای این نوع شناسی وجود نداشت. از این رو، برنامه اولیه فقط شامل فضاهایی برای فعالیت های تحریک شناختی و فیزیکی، با فضای غذاخوری و استراحت برای پنجاه کاربر را مشخص می کرد. بنابراین، اولین کار، درک منطق این گونه‌شناسی و تبلور آن در یک طرح معماری بود.

نمونه دوم
پاورپوینت تحلیل معماری مرکز Castelfranco Veneto
معرفی پروژه
هدف  طراحی
پلان
نما
و …

مختصری از متن
هدف طراحی اعلام شده این پروژه اطمینان از رفاه مهمانان مرکز مهدکودک با ارزیابی دقیق پیوندهای بین مفهوم فضا و نحوه انجام فعالیت های مرتبط با کمک درمانی است. این ساختمان برای کمک به بیماران از طریق به کارگیری درک کاربرپسند از فضاهای داخلی آن طراحی شده است. با حفظ یک رویکرد ادراکی-یکپارچه قابل دسترسی بدون راهروها یا وقفه های عملکردی، هر اتاق به عنوان یک فضای خاص ایجاد می شود.

بخشی از ساختمان که به مهمانان اختصاص داده شده است، حول یک هسته گسترده ایجاد می شود که به طور ادراکی از طریق نشانه های همیشه حاضر که هر منطقه را بر اساس عملکرد و فعالیت شناسایی می کند، آشنا است. در عین حال، فضاها انعطاف پذیر هستند و می توان آنها را به تنظیمات بهینه چید، یا با تقسیم کردن و یا با ترکیب واحدهای عملکردی در مناطق داخلی. فضاهای با قابلیت تشخیص آسان، متصل بدون توسل به پیوندهای ناشناس، یک جنبه کلیدی از طرح را تشکیل می دهند.


فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد صفحات: 25

پس از ثبت دکمه خرید و تکمیل فرم خرید به درگاه بانکی متصل خواهید شد که پس از پرداخت موفق بانکی و بازگشت به همین صفحه می توانید فایل مورد نظر خورد را دانلود کنید. در ضمن لینک فایل خریداری شده به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد. لینک دانلود فایل به مدت 48 ساعت فعال خواهد بود.


مطالب مرتبط